אבן בזלת

אבן בזלתאבן בזלת

כאשר מחפשים אבן מתאימה לחיפוי ושיש נראה כי אבן הבזלת עונה על הדרישה בצורה מושלמת. מדובר באבן טבעית בעלת גוון שחור מבריק ובתוכה טקסטורה בהירה יותר, אפורה. אבן מושלמת לבית ולכל מטרה!

 

מקורה של אבן בזלת

מעניין לגלות כי אבן בזלת נוצרת מ... הר געש. הלבה הרותחת של ההר לאחר ההתפרצות, מתקשה ומתייבשת והופכת להיות אבן בעלת דוגמא מענינת. צבע הלבה הוא שחור בדרך כלל ומכאן צבעה של האבן, שחור מבריק.

כאשר חוצבים את אבן הבזלת, ניתן לשים לב להבדלים ביניהם. אם היא נחצבת מן השכבה העמוקה של האדמה במקום נמוך יותר בתוך הקרקע היא עדיין צפופה מאד וקשה, בעלת פחות תכונות ספיגה אווריריות, אבל אם היא נחצבת מן השכבה העליונה יותר של האדמה, הקרובה אל שפתה, הרי שהיא נראית קלה יותר, פחות צפופה והרבה יותר סופגת. גם צבע האבן משתנה בהתאם לכך, כאשר הגוונים העמוקים כהים הרבה יותר.

 

צבעי אבן בזלת

אבן בזלת היא אבן שחורה, אם כי לפעמים ניתן למצוא אותם גם ירוקה או אפורה. מדובר באבן יוקרתית וכהה, אשר משלבת צבעי אפור מענינים בתוכה. יש הרואים בה צורה של נמשים או צורה עננים אפרוריים. היות והאבן כהה מאד היא מתאימה לסגנונות יוקרתיים ומשתלבת יפה בחדרי הבית כמו חדרי אורחים או בכניסה אל בית ברמה יוקרתית.

הצבע הבוהק של האבן מסתיר כל לכלוך ואבק, אפשר להנות ממנה לאורך ימים והיא תמיד תשרה תחושה נקיון ממשי. זה מה שהופך את אבן בזלת למיוחדת במינה - היוקרה והעוצמה שלה.

 

השימושים עם אבן בזלת

לקוחות רבים מבקשים לעשות שימוש דווקא באבן בזלת לאחר שהכירו במעלותיה וביתרונותיה. אבן בזלת אכן לא מאכזבת אף פעם והיא מתאימה למגוון שימושים רחב. היא לא סופגת כתמים ולכן נשארת בכושר עמידות לאורך זמן רב. אפשר להנות ממנה לאורך שנים ותמיד להרגיש כי עכשיו רצפו את הבית מחדש. 

צור קשר





חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com