אבן בטיש אזול

אבן בטיש אזולאבן בטיש אזול

חושבים לרצף באמצעות אבן בטיש אזול?

אדן החלון, רצפות ומדרגות שאתם רואים סביבכם יכולים להיות עשויים מאבן בטיש אזול, הנראה בצבע עדין, יפה ומתאים למטחים גדולים וקטנים כאחד.

כולנו מיטיבים לחפש אחר אבן טובה, איכותית וכמובן יפה לריצוף הבית שלנו, המשרד, לחיפוי קירות, סופי חלונות ולשימושים נוספים. לא  תמיד אנחנו מודעים לסוגי האבנים הרבות ואת תכונותיהן ולכן אנו עלולים להסתבך בבחירה ואף לטעות בה. לפני שאתם פונים לאנשי מקצוע להתייעץ רצוי לאסוף מעט מידע ראשוני ולהגיע מוכנים יותר. מבין זוגי האבנים הרבות המשמשות אותנו, קיימת אבן בטיש אזול, אבן ממשפחת אבני הגיר אשר משמשת רבות בבתי מגורים, מבני ציבור ועוד.

 

מאפייניה של האבן בטיש אזול

אבן בטיש אזול היא אבן טבעית שמקורותיה מצויים גם בישראל. האבן היא אבן גירית ועשויה לספוג אליה נוזלים בכמות גדולה ובמהירות. נוזלים אלה ולכלוכים נוספים יוצרים כתמים שלעיתים לא ניתן להסירם. גם במקרים בהם נמצא פתרון להסרת הכתם לרוב זה עולה במחיר של הרס האבן ופגימה ביופייה.

 

תחזוק אבן בטיש אזול

כמו כל אבני הגיר, צורת האחזקה של אבן בטיש אזול היא ייחודית להם ומאד מסוימת. צורת הניקיון והשמירה על הרצפה שלכם או כל דבר אחר צריכה להיות עדינה וזהירה. יש צורך בשימוש מרבי של מים בשעת ניקוי האבן ולהימנע מחומרים חומציים שעלולים לפגוע באבן. חומרים שמומלץ להשתמש בהם יהיו חומרים שהוכנו מראש לניקוי אבן טבעית ורגישה יותר. כמו כן, מומלץ למרוח מעל האבן חומר סילר אשר משמש כהגנה טובה מפני נוזלים ולכלוכים. באופן כללי, האבן היא טובה ויציבה אך יש צורך להזמינה ממקומות אמינים אשר העבירו אותה את העיבוד הנכון לה.

 

עיצובים של אבן בטיש אזול

אבן בטיש אזול יוצרת מראה עדכני ומודרני ומאפשרת טווח רחב של שימושים. ניתן להשתמש באבן בטיש אזול לריצוף הבית, החצר, אדני חלון, מדרגות, חיפוי קירות ועוד. השימושים הרבים לאבן נובעים בעיקר בשל המראה היפה שלה וההתאמה שלה לכל הסוגים. ההשתלבות שלה עם מקומות בסגנונות רבים מאפשרת מרחב רב של שימוש

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com