אבן ביר זית

אבן ביר זיתאבן בר זית

הישר מביר זית אל הבית הפרטי!

אבן ביר זית מתאימה מאד לחיפוי בתים היות והמראה הטבעי שלה משתלב עם כל מקום. ניתן למצוא אותה בחדרי הבית השונים והצבע האפור משתלב היטב עם כל סביבה.

 

איך זה נראה?

אבן ביר זית משדרת גוונים אפרוריים ובתוכה צורת עננים (ויש האומרים "עיניים") בגוונים יותר בהירים. ניתן למצוא אבן ביר זית ברמות שונות של אפור, וכל אחד אמור להתאים לסביבה שלו. עיצוב הבית בן ימינו, עושה שימושים רבים בגווני האפור והוא משתלב מצוין בריהוט, בארונות, בחדרי שינה ובחדרי מגורים וזה מה שהופך את אבן ביר זית לאבן שימושית בהחלט. 

לאחר חיפוי בעזרת אבן ביר זית היא עוברת ליטוש סופי, בשלב זה משתמשים בסילר כדי לתת לה רמת גימור גבוהה ולמנוע סדקים או ספיגת כתמים. הסילר עצמו קיים בשוק במספר גוונים ולכן צריך להתאים את הגוון הנכון לכל אבן.

אבן ביר זית שמורחים עליה סילר כהה עלולה להפוך להיות כהה יותר. יש לוודא כי הסילר מתאים לה ושומר על הגוון האפרפר הרצוי לפני שמורחים את החומר. למעשה, אפשר לבחור את גוון האבן הרצוי על ידי מריחת הסילר, בהיר או כהה.

 

 

נוחות של אבן ביר זית

אבן ביר זית מתאימה לבתי מגורים, למדרגות ולמעקות אבן. הנוחות והפרקטיקה שלה הפכו אותה למבוקשת בשוק. כדי להנות ממנה לאורך זמן יש לשמור על כללים נכונים ולהזהר משימוש בחומרים נוגדים. יש לנקות אותה אך ורק בעזרת מים פושרים וחומרי ניקוי המותאמים לאריחים אלה. שימוש לא נכון בכימיקלים או חומרי ניקוי לא נכונים עלולים לגרום לכתמים שאותם אי אפשר להסיר.

 

השימושים השונים

השימושים המגוונים עם אבן ביר זית, רבים מאין ספור. צבעה האפור מתאימים אותה להצע רחב של חיפויים, היות והיא מתגמשת עם כל עיצוב עדכני. היא מתאימה לסביבה כהה ולסביבה בהירה כאחד, וניתן לשלב אותה בהצלחה בכל סגנון.

כדאי להוסיף כי אבן ביר זית מתאימה לחיפויים עבור מדרגות פנימיות בבית ומשרות אוירה בהירה ונינוחה. כמו כן ניתן להשתמש בה לאדני חלונות יוקרתיים במיוחד. ואם כבר דיברנו על מדרגות, אפשר להשתמש בה גם לצורכי מעקה אבן או גדר אשר מסיימים אותה בגימור חלק של אבן ביר זית. (ובמילים אחרות - אלו הקופינגים המצויים).

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com