אבן גמעין

אבן גמעיןאבן גמעין

טובה היא אבן גמעין לחסכון של עבודת ניקיון קשה וניצול של יופי מדהים בתוך הבית הפרטי שלכם. עוד היום אתם יכולים ליהנות מאבנים חזקות, בריאות ויפות.

כולנו אוהבים ליהנות מבית ייחודי ומראה מלבב, כולנו אוהבים שהבית שלנו מעוצב באופן ייחודי לנו, המתאים להעדפות והאהבות שלנו. עם זאת, רבים מאיתנו מוותרים על החלומות שלהם על מנת להימנע מהשקעה בניקוי האבן אשר יכולה לעייף, ולהימנע מאפשרות בו הניקיון ייקח זמן רב ואף לעיתים ידרוש הוצאה כספית מסוימת לחומרים ותיקון. אך אין לכם ממה לחשוש, אבן גמעין אינה דורשת רמה גבוהה של תחזוקה ויוצרת לכם מציאות של השקעה נמוכה עם תוצאות טובות ורצויות. אבן הגמעין הינה אבן חזקה העמידה בפני מזיקים ובעלת מאפייני טשטוש של לכלוכים קיימים.

 

מהי אבן גמעין ומהן מקורותיה?

אבן גמעין מגיעה מאזור שכם שבאזור השומרון אשר בישראל ונחצבת במיוחד ממחצבות חזקות  ועמוקות. עובדה זו היא הבסיס לתכונת החוזק של אבן הגמעין, מה שהופך אותה לאידיאלית בשימוש של חיפוי בית ומבנים. על אף שהיא מאופיינת בצבעים ובסגנונות שנים המובדלים זה מזה, כל סוגי האבן גמעין הינם בהירות ונעימים לעין. עם זאת, נגיעות של פראיות המאפיינות אבן זו מקנות לה את האפשרות להיראות "חיה" יותר ואולי אף שובבה. השילוב המעניין ביניהם יוצר את האווירה הטובה של האבן.

 

צבעי האבן גמעין והמאפיינים של כל אחד

אבן גמעין כוללת מספר צבעים אשר בתוכם האפור, הלבן והצהוב, אשר מלווים במעט צבע חלודה המוסיף ייחודיות מושלמת לצבע. כולם חזקים במיוחד אך לכל אחד יש את המאפיינים הדומיננטיים שלו כאשר הגוון האפור הוא האבן אותה מומלץ להשתמש בה לצורכי חיפוי. כל צבע וצבע התכונות שלו וכן הלבן מקנה לאבן מראה נקי ומאוורר, וכמובן מרהיב את הנפש. הניקיון שלו והמראה החלק והאחיד של אבן גמעין הלבנה נחשבת כטובה לעיצוב הבית ולשימוש בה למטרות של ריצוף ושיש. הגוון הצהוב מעניק מראה עתיק מעט ומאפשר השלמה לעיצוב בית בסגנון של שנות השבעים.  

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com