אבן דארמה

אבן דארמהאבן דארמה

אבן מנומרת בטקסטורה מיוחדת!

אבן דארמה זו אבן בגוונים מיוחדים במינם אשר משלבת את גווני האפור עם החום הבהיר בצורה מענינת במיוחד. הטקסטורה המנומרת שלה הופכת אותה לאבן מבוקשת אשר משלבת להפליא בריהוט הבית או מדרגות.

 

צורת אבן דארמה

כאשר מתבקשים להגדיר מהי אבן דארמה, אפשר לומר כי היא מיוחדת. זו אבן שהגוונים שלה הם בעצם שלמות של הכל יחד. יש בה גם אפור, גם חום וגם בז' עדין כך שהיא מסוגלת להתאים לכל מקום בה יעשו אתה שימושים. אבן דארמה מצטיינת בקו מבריק ונקי, אשר משרה אוירה מלכותית. זו אבן מנומרת שמזכירה בהחלט את עורו של הנמר, ולכן הדוגמא שלה היא כל כך מענינת.

הגוון של אבן דארמה הוא בהיר בדרך כלל (עם כי ניתן למצוא אותו אף בגוון אפרפר כהה יותר) מה שהופך את החיפוי עם אבן דארמה למקום מרווח ונקי.

 

חיפויים עם אבן דארמה

אבן דארמה מתאימה לחיפוי כל חדרי הבית, החל מחדרי מגורים עד למטבחים. לקוחות רבים מעדיפים לבצע חיפויים של מדרגות ביתם עם אבן דארמה היות והוא בהיר ומתאים למטרה זו ביותר.

את אבן דארמה ניתן לשלב אף בסיומת גדר אבנים, או למשל בכניסה פרטית. הגימור המבריק של האבן יוצר שלימות של העבודה.

יש לציין כי חיפוי עם אבן דארמה מבטיח עמידות לאורך זמן עם אבן חזקה ואיכותית. היא אינה ממהרת לספוג כתמים ולכן נשארת ביפיה משך זמן רב של שימוש לאורך שנים.

 

שילובים של אבן דארמה

אבן דארמה טובה למגוון גדול של שימושים. ביקשתם לרצף את חדר המגורים שלכם? רציתם מטבח מפואר? חיפשתם איך לבנות את המדרגות הפנימיות בביתכם? רציתם אדן חלון מיוחד? כל זה תמצאו באבן דארמה, ועוד הרבה מעבר לכך. אפשר לבצע חיפוי עם אבן דארמה במגוון גדול של אריחים. הן אריחים קטנים והן בינוניים וגדולים. כל סוג של ריצוף יתאים לאבן דארמה ויתקבל בצורתו הייחודית. יש הבוחרים דווקא את האריחים בעלי העננים הצפופים יותר כי להבטיח פחות נראות של לכלוך ויותר פרקטיות. 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com